Besedy (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece

 DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 6. prosince 2016
Dny otevřených dveří jsou snad na každé škole. My jdeme dál a hodláme Vám otevřít svá srdce. Přijďte se zeptat na všechno, co Vás v souvislosti s Ježkem bez klece a vzděláváním obecně zajímá. Přijďte zjistit, kam a jak jsme se posunuli, jak se nám daří, co chystáme… A na prostory taky mrknout můžete – o tom žádná. 😀
– Scházet se začneme v 16.15 hod., od 16.30 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje beseda (nejen) o Ježkovi bez klece.
– Prosíme o přihlášení na gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. prostřednictvím zpráv na FB Ježek bez klece. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! :-)

 

SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ INDIVIDUÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 13. prosince 2016

Nabízíme jedinečnou možnost propojit se všemi (především z Brna a okolí), kteří vzdělávají své děti doma. Setkání je určeno úplně pro všechny, nejen pro domškoláky z Ježka bez klece. Pojďme se navzájem inspirovat, najít nové kontakty, zjistit možnosti a podmínky individuálního vzdělávání. Srdečně zváni jsou i ti, kteří jsou ohledně IV ve fázi zvažování všech pro a proti.
Na akci je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. můžete napsat do zpráv na FB Ježek bez klece.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny.

Gábina

 

SRaZ V JEŽKOVI BEZ KLECE

Zajímá Vás, jak to máme s tou svobodou, respektem a zodpovědností? A co teda ta motivace? A soutěže? A ještě něco? Tak za námi přijďte na seminář, na kterém se dozvíte nejen něco o nás, ale i o sobě.

Kdy? 6. května (rodiče dětí z JbK) 16.0019.00 hod.

20. května (veřejnost) 16.0019.00 hod.

Kde? ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6a

Kdo? Lektoruje Gabriela Ježková

Za kolik? Zdarma (rodiče dětí v JbK), 150 Kč (veřejnost)

Pro koho? Pro všechny zájemce o jiné (především svobodné) vzdělávání

Jak? Počet míst je omezen. Přihláška zde. Rezervace je platná až po uhrazení zálohy (viz informace po vyplnění formuláře)

Kontakt: gabriela.jezkova(zavinac)jezekbezklece.cz, 737 750 548, www.jezekbezklece.cz

—————————–

SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ INDIVIDUÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 11. 3. 2016

Nabízíme jedinečnou možnost propojit se všemi (především z Brna a okolí), kteří vzdělávají své děti doma. Setkání je určeno úplně pro všechny, nejen pro domškoláky z Ježka bez klece. Pojďme se navzájem inspirovat, najít nové kontakty, zjistit možnosti a podmínky individuálního vzdělávání. Srdečně zváni jsou i ti, kteří jsou ohledně IV ve fázi zvažování všech pro a proti. :-)
Na akci je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. můžete napsat do zpráv na FB Ježek bez klece.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny.

Gábina :-)

—————————–

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 26. 2. 2016

Další možnost, kdy se k nám můžete přijít podívat. Scházet se začneme v 16.00 hod., od 16.30 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje beseda (nejen) o Ježkovi bez klece.
Prosíme o přihlášení na gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. prostřednictvím zpráv na FB Ježek bez klece. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! :-)

————————-

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ

Dny otevřených dveří jsou snad na každé škole. My jdeme dál a hodláme Vám otevřít svá srdce. Pojďte se zeptat na všechno, co Vás v souvislosti s Ježkem bez klece a vzděláváním obecně zajímá. Přijďte zjistit, kam a jak jsme se posunuli, jak se nám daří, co chystáme… A na prostory taky mrknout můžete – o tom žádná. 😀
Na páteční Den otevřených srdcí, který zahajuje vzdělávací festival Žonglujeme se vzděláváním, je vstup samozřejmě zdarma.
Pokud se chystáte dorazit, napište nám prosím na gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz.
Těšíme se na Vás!
Gábina :-)

Rádi bychom Vás pozvali na besedu (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece

Proč? Dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen o naší škole.

Možná Vás inspirujeme.

Určitě si (pokud budete chtít) něco odnesete, něco se naučíte a potkáte se se zajímavými lidmi, kterým není lhostejné vzdělávání našich dětí.

Kdy? říjen/listopad (termí upřesníme) v 17.00 hod.

Kde? ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6a

Za kolik? Zdarma

Pro koho? Pro všechny zájemce o jiné (především svobodné) vzdělávání

Jak? Počet míst je omezen, hlaste se prosím na níže uvedených kontaktech. Děkujeme a těšíme se.

Kontakt: info@jezekbezklece.cz, 737 750 548, www.jezekbezklece.cz

—————————————————————————————————————————————————

Vážení příznivci JbK,

zveme Vás na další neformální setkání. Tentokrát se potkáme ve středu 24. 9. v 19.00 hod. Tématem večera budou především možnosti přijímání nových žáků a plánování zřízení další pobočky. Pojďme se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči, kterým není jedno, kde se budou naše děti vzdělávat.

Dejte nám prosím vědět prostřednictvím zprávy (FB/info@jezekbezklece.cz), pokud se rozhodnete dorazit.

Děkujeme a těšíme se na Vás! 😉

adminBesedy (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece