Besedy (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 20. října 2021
Chtěli jste k nám na návštěvu, ale už se na Vás nedostalo? Nabízíme další možnost, kdy se k nám můžete přijít podívat. Scházet se začneme v 17.45 hod., od 18.18 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje diskuse (nejen) o Ježkovi bez klece. Konec je naplánován na 20.20 hod.
Prosíme o přihlášení https://forms.gle/zepXtywMCC9wnKQb7 – pouze toto je cesta, jak si na akci zajistit místo. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!
Gábina

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 10. listopadu 2021
Chtěli jste k nám na návštěvu, ale už se na Vás nedostalo? Nabízíme další možnost, kdy se k nám můžete přijít podívat. Scházet se začneme v 17.45 hod., od 18.18 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje diskuse (nejen) o Ježkovi bez klece. Konec plánujeme na 20.20 hod.
Prosíme o přihlášení https://forms.gle/pb91g8j5NKp1sVf48 – pouze toto je cesta, jak si na akci zajistit místo. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!
Gábina

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ (s možností besedy a podpůrné skupiny) 27. února 2019
Nabízíme další možnost, kdy se k nám můžete přijít podívat!
– Začínáme od 16.36 hod. komentovanou prohlídkou prostor (vstup do JbK bude umožněn již od 16.16 hod., abychom mohli začít včas),
– 17.0718.28 hod. následuje beseda (nejen) o naší škole,
– 18.3819.48 hod. podpůrná skupinka  možnost řešení individuálních dotazů a problémů v malé skupince a bezpečném prostředí (účast na této části je možná pouze po předem sděleném dotazu/potřebě v přihlašovacím formuláři).
 – Účast na DOS je možná pouze po přihlášení zde: https://goo.gl/forms/sFd5I4CqC6vJW7Pj1
V případě jakéhokoli dotazu se mi můžete ozvat na tel.: 731 170 973, příp. na e-mail gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz.
Děkuji a těším se na Vás.
Gábina

DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 6. prosince 2016
Dny otevřených dveří jsou snad na každé škole. My jdeme dál a hodláme Vám otevřít svá srdce. Přijďte se zeptat na všechno, co Vás v souvislosti s Ježkem bez klece a vzděláváním obecně zajímá. Přijďte zjistit, kam a jak jsme se posunuli, jak se nám daří, co chystáme… A na prostory taky mrknout můžete – o tom žádná. 
– Scházet se začneme v 16.15 hod., od 16.30 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje beseda (nejen) o Ježkovi bez klece.
– Prosíme o přihlášení na gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. prostřednictvím zpráv na FB Ježek bez klece. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! 🙂

SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ INDIVIDUÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 13. prosince 2016

Nabízíme jedinečnou možnost propojit se všemi (především z Brna a okolí), kteří vzdělávají své děti doma. Setkání je určeno úplně pro všechny, nejen pro domškoláky z Ježka bez klece. Pojďme se navzájem inspirovat, najít nové kontakty, zjistit možnosti a podmínky individuálního vzdělávání. Srdečně zváni jsou i ti, kteří jsou ohledně IV ve fázi zvažování všech pro a proti.
Na akci je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. můžete napsat do zpráv na FB Ježek bez klece.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny.

Gábina


SRaZ V JEŽKOVI BEZ KLECE

Zajímá Vás, jak to máme s tou svobodou, respektem a zodpovědností? A co teda ta motivace? A soutěže? A ještě něco? Tak za námi přijďte na seminář, na kterém se dozvíte nejen něco o nás, ale i o sobě.

Kdy? 6. května (rodiče dětí z JbK) 16.0019.00 hod.

20. května (veřejnost) 16.0019.00 hod.

Kde? ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6a

Kdo? Lektoruje Gabriela Ježková

Za kolik? Zdarma (rodiče dětí v JbK), 150 Kč (veřejnost)

Pro koho? Pro všechny zájemce o jiné (především svobodné) vzdělávání

Jak? Počet míst je omezen. Přihláška zde. Rezervace je platná až po uhrazení zálohy (viz informace po vyplnění formuláře)

Kontakt: gabriela.jezkova(zavinac)jezekbezklece.cz, 737 750 548, www.jezekbezklece.cz


SETKÁNÍ PŘÍZNIVCŮ INDIVIDUÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 11. 3. 2016

Nabízíme jedinečnou možnost propojit se všemi (především z Brna a okolí), kteří vzdělávají své děti doma. Setkání je určeno úplně pro všechny, nejen pro domškoláky z Ježka bez klece. Pojďme se navzájem inspirovat, najít nové kontakty, zjistit možnosti a podmínky individuálního vzdělávání. Srdečně zváni jsou i ti, kteří jsou ohledně IV ve fázi zvažování všech pro a proti. 🙂
Na akci je třeba se přihlásit prostřednictvím e-mailu gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. můžete napsat do zpráv na FB Ježek bez klece.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny.

Gábina 🙂


DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ 26. 2. 2016

Další možnost, kdy se k nám můžete přijít podívat. Scházet se začneme v 16.00 hod., od 16.30 hod. začíná komentovaná prohlídka prostor, následuje beseda (nejen) o Ježkovi bez klece.
Prosíme o přihlášení na gabriela.jezkova(zavináč)jezekbezklece.cz, popř. prostřednictvím zpráv na FB Ježek bez klece. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! 🙂


DEN OTEVŘENÝCH SRDCÍ

Dny otevřených dveří jsou snad na každé škole. My jdeme dál a hodláme Vám otevřít svá srdce. Pojďte se zeptat na všechno, co Vás v souvislosti s Ježkem bez klece a vzděláváním obecně zajímá. Přijďte zjistit, kam a jak jsme se posunuli, jak se nám daří, co chystáme… A na prostory taky mrknout můžete – o tom žádná. 😀
Na páteční Den otevřených srdcí, který zahajuje vzdělávací festival Žonglujeme se vzděláváním, je vstup samozřejmě zdarma.
Pokud se chystáte dorazit, napište nám prosím na gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz.
Těšíme se na Vás!
Gábina 🙂

Rádi bychom Vás pozvali na besedu (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece

Proč? Dozvíte se spoustu zajímavých informací nejen o naší škole.

Možná Vás inspirujeme.

Určitě si (pokud budete chtít) něco odnesete, něco se naučíte a potkáte se se zajímavými lidmi, kterým není lhostejné vzdělávání našich dětí.

Kdy? říjen/listopad (termí upřesníme) v 17.00 hod.

Kde? ZŠ Ježek bez klece, Lidická 6a

Za kolik? Zdarma

Pro koho? Pro všechny zájemce o jiné (především svobodné) vzdělávání

Jak? Počet míst je omezen, hlaste se prosím na níže uvedených kontaktech. Děkujeme a těšíme se.

Kontakt: info@jezekbezklece.cz, 737 750 548, www.jezekbezklece.cz


Vážení příznivci JbK,

zveme Vás na další neformální setkání. Tentokrát se potkáme ve středu 24. 9. v 19.00 hod. Tématem večera budou především možnosti přijímání nových žáků a plánování zřízení další pobočky. Pojďme se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči, kterým není jedno, kde se budou naše děti vzdělávat.

Dejte nám prosím vědět prostřednictvím zprávy (FB/info@jezekbezklece.cz), pokud se rozhodnete dorazit.

Děkujeme a těšíme se na Vás! 😉

adminBesedy (nejen) pro zájemce (nejen) o ZŠ Ježek bez klece