Možnost návštěvy školy

DOTAZNÍK OPĚT SPUŠTĚN

V případě, že máte zájem navštívit naší školu, vyplňte prosím následující dotazník

Každá žádost o návštěvu školy bude projednána na návštěvní komisi. Ozýváme se pouze zájemcům, kteří na návštěvní komisi prošli s kladným výsledkem (nejpozději do měsíce).  Neschválení návštěvy neoznamujeme.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

Gábina

————————

STOPKA NÁVŠTĚV PRO ZÁJEMCE O ZÁKLADNÍ ŠKOLU

Vážení příznivci JbK, do konce dubna ukončujeme možnost návštěv pro zájemce o základní školu. Tento dotazník tedy až do konce dubna vypínáme. Již domluvené návštěvy platí, všechny dotazníky, které byly vyplněny do dnešního dne, projednáme.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás někdy později!

Gábina

———————————-

Milí zájemci o JbK,

v novém školním roce postupně rozjedeme návštěvy. Otevřeli jsme dotazník, případné zájemce o návštěvu žádáme o trpělivost, nemůžeme zaručit, že se na vás dostane již začátkem školního roku. Přednost mají rozjednané návštěvy z jara, kterých je opravdu hodně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou!

———-

STOPKA

Vážení příznivci JbK, aktuálně už nejsme z časových důvodů schopni přijímat až do konce dubna další návštěvy. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás někdy později!

STOPKA

———-

Milí zájemci o návštěvu JbK,

aktuálně návštěvy opět umožňujeme (z důvodu blížících se zápisů, mají přednost budoucí prvňáci). V případě, že máte zájem navštívit naší školu, vyplňte prosím následující dotazník. Každá žádost o návštěvu školy bude projednána na návštěvní komisi, o výsledku Vás budeme informovat co nejdříve.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

AKTUÁLNĚ MÁME STOPKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

———————————————–

Milí příznivci JbK,

na sněmu 6. dubna jsme se dohodli, že si potřebujeme odpočnout od návštěv. Již domluvené návštěvy platí, všechny dotazníky, které nám přistanou do zítřejší (tj. do 7. dubna) půlnoci, určitě projednáme a zodpovíme.

Děkujeme Vám za přízeň a pochopení a budeme se na Vás těšit v září!

G.

———————————————–

V případě, že máte zájem navštívit naší školu, vyplňte prosím následující dotazník. Každá žádost o návštěvu školy bude projednána na návštěvní komisi, o výsledku Vás budeme informovat co nejdříve.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

adminMožnost návštěvy školy