Možnost návštěvy školy

Milí zájemci o JbK,

v novém školním roce postupně rozjedeme návštěvy. Otevřeli jsme dotazník, případné zájemce o návštěvu žádáme o trpělivost, nemůžeme zaručit, že se na vás dostane již začátkem školního roku. Přednost mají rozjednané návštěvy z jara, kterých je opravdu hodně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou!

———-

STOPKA

Vážení příznivci JbK, aktuálně už nejsme z časových důvodů schopni přijímat až do konce dubna další návštěvy. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás někdy později!

STOPKA

———-

Milí zájemci o návštěvu JbK,

 

aktuálně návštěvy opět umožňujeme (z důvodu blížících se zápisů, mají přednost budoucí prvňáci). V případě, že máte zájem navštívit naší školu, vyplňte prosím následující dotazník. Každá žádost o návštěvu školy bude projednána na návštěvní komisi, o výsledku Vás budeme informovat co nejdříve.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

 

AKTUÁLNĚ MÁME STOPKU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

———————————————–

Milí příznivci JbK,

na sněmu 6. dubna jsme se dohodli, že si potřebujeme odpočnout od návštěv. Již domluvené návštěvy platí, všechny dotazníky, které nám přistanou do zítřejší (tj. do 7. dubna) půlnoci, určitě projednáme a zodpovíme.

Děkujeme Vám za přízeň a pochopení a budeme se na Vás těšit v září!

G.

———————————————–

V případě, že máte zájem navštívit naší školu, vyplňte prosím následující dotazník. Každá žádost o návštěvu školy bude projednána na návštěvní komisi, o výsledku Vás budeme informovat co nejdříve.

Děkujeme a budeme se těšit na setkání.

 

adminMožnost návštěvy školy