Zájemci o pracovní pozice

Aktuálně hledáme (25. dubna 2023):

  • školního psychologa/školní psycholožku na zkrácený úvazek – nástup možný ihned. Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme na sněmu (můžete se zúčastnit, budete-li chtít) a budeme Vás informovat. Těšíme se na Vás! 🙂

Do Ježka potřebujeme nového pomocníka. Hledáme někoho, kdo zná procesy ve školství, někoho, kdo rozumí celé školské administrativě (samozřejmostí je i práce s PC – Excel, Word atd.) a rád by nám se všemi procesy pomohl. Znáte někoho, kdo se v takové agendě vyzná a zároveň je v souladu s konceptem naší školy? Jste to právě vy? Pokud máte zájem, obraťte se prosím na Ivku. (ivona.sedlakova@jezekbezklece.cz). Těšíme se na vás!


Rozšiřujeme se a hledáme posily pro tyto oblasti: VV (ZŠ/SŠ), Ch (SŠ), F (ZŠ, SŠ), NJ (ZŠ, SŠ), D (ZŠ, SŠ), ČJ (SŠ), AJ (ZŠ, SŠ) a další cizí jazyky, HV (ZŠ, SŠ), TV (ZŠ, SŠ). Taky by se hodil psycholog/psycholožka. Chcete být s námi? Vyplňte prosím dotazník. Těšíme se!


Nabízíme jedinečnou příležitost zapojit se do našeho JbK! Aktuálně hledáme někoho na tělocvik, někoho se zájmem o IT. Máte blízko k naší filozofii? Baví vás pohyb a zábava s dětmi, je vám blízká oblast IT? Umíte německy? Ozvěte se, možná hledáme právě vás. Pokud máte zájem, vyplňte prosím náš dotazník. Ozveme se vám. Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se prosím na Gábinu (gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz, 731 170 973). Těšíme se na vás.


Hledáme dalšího asistenta pedagoga (20 hod./týden). Pokud máte zájem, vyplňte prosím  dotazník. Ozveme se vám. Pokud máte nějaké dotazy, obraťe se prosím na Gábinu (gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz, 731 170 973). Těšíme se na vás.


Opět potřebujeme někoho dalšího na úklid budovy a někoho na výdej stravy. Lze nakombinovat, lze samostatně.

Pište (gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz), volejte (731 170 973), těšíme se!


Aktuálně hledáme pouze někoho na úklid (info níže). Třeba ale čekáme přímo na Vás, jen o tom ještě nevíme. Klidně se s námi spojte, třeba něco vymyslíme.

Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme a budeme Vás informovat.

Děkujeme a těšíme se.


Aktuálně hledáme (23. ledna 2018):

  • školního psychologa/školní psycholožku a asistenta/asistentku – nástup možný ihned. Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme na sněmu (můžete se zúčastnit, budete-li chtít) a budeme Vás informovat.Těšíme se na Vás! 🙂

Rozrůstáme se, a tak potřebujeme další výpomoc na úklid budovy a někoho na výdej stravy. Lze nakombinovat, lze samostatně, na DPP i smlouvu. Pište, volejte, těšíme se!


A co třeba asistent/ka pedagoga? Chcete jít k nám? Vyplňte prosím dotazník (viz níže), rádi se vám ozveme a vše probereme.


Do naší skvělé ježčí bandy hledáme (nástup nejpozději od září 2019) parťáka na chemii a fyziku a asistenta pedagoga (na pohlaví samozřejmě nezáleží). Pokud máte zájem vyplňte prosím dotazník. V případě dotazů se můžete obrátit na Gábinu (731 170 973, příp. gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz). Těšíme se!


Aktuálně (srpen 2018) hledáme někoho na výtvarku. Chceme někoho, koho baví tvoření, rád předává své nápady dál, netlačí a druhým ponechává volnost při jejich tvoření. Taky by bylo fajn, pokud by daná osoba měla povědomí o dějinách (nejen) výtvarného umění. Pokud máte zájem, splňujete výše uvedené a máte čas v pátky (převážně) dopoledne, vyplňte prosím tento dotazník.

Dále hledáme někoho na úklid. Naše prostory se dají zvládnout zhruba za dvě hodiny každý den odpoledne (brzy ráno). Více info u G. Ježkové na tel. č.: 731170973 a e-mailu: gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz

Díky a těšíme se.


Aktuálně akutně nikoho nehledáme. Třeba ale čekáme přímo na Vás, jen o tom ještě nevíme. Klidně se s námi spojte, třeba něco vymyslíme.

Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme a budeme Vás informovat.


Aktuálně hledáme (23. ledna 2018):

  • školního psychologa/školní psycholožku a asistenta/asistentku – nástup možný ihned. Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme na sněmu (můžete se zúčastnit, budete-li chtít) a budeme Vás informovat. Těšíme se na Vás! 🙂

Aktuálně hledáme:

  • někoho s aprobací pro 1. stupeň – chceme člověka, který se nebojí s dětmi prostě být a společně s nimi (a ostatními dospěláky) plynout, hledáme někoho, kdo se nebojí otázek, ale ani třeba obyčejného blbnutí a hraní si. Praxe a zkušenosti ze školství netřeba, stačí život sám o sobě (ale ten papír z nějaké pedagogické školy potřebujeme).
  • hudebníka/hudebnici – (lekce probíhá v pátek 10.00-11.00 hod., hledáme někoho, kdo se nebojí vzít do ruky kytaru, bubny, flétnu či další jiný nástroj, kdo nás nebude nudit suchou teorií, ale užije si s námi příjemně strávený čas s muzikou, kdo si s námi nejen zazpívá, ale třeba i zatancuje…,
  • od příštího školního roku dospěláka na druhý stupeň (především M, F, CH) – pouze pár hodin.
  • a možná ještě někoho, kdo zde není zmíněn, jen o tom zatím nevíme…

Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme na sněmu (můžete se zúčastnit, budete-li chtít) a budeme Vás informovat.

Těšíme se na Vás! 🙂

adminZájemci o pracovní pozice