Zájemci o pracovní pozice

Aktuálně (srpen 2018) hledáme někoho na výtvarku. Chceme někoho, koho baví tvoření, rád předává své nápady dál, netlačí a druhým ponechává volnost při jejich tvoření. Taky by bylo fajn, pokud by daná osoba měla povědomí o dějinách (nejen) výtvarného umění. Pokud máte zájem, splňujete výše uvedené a máte čas v pátky (převážně) dopoledne, vyplňte prosím tento dotazník.

Dále hledáme někoho na úklid. Naše prostory se dají zvládnout zhruba za dvě hodiny každý den odpoledne (brzy ráno). Více info u G. Ježkové na tel. č.: 731170973 a e-mailu: gabriela.jezkova@jezekbezklece.cz

Díky a těšíme se.

——————–

 

Aktuálně akutně nikoho nehledáme. Třeba ale čekáme přímo na Vás, jen o tom ještě nevíme. Klidně se s námi spojte, třeba něco vymyslíme.

Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme a budeme Vás informovat.

———————

Aktuálně hledáme (23. ledna 2018):

 

———————

 

Aktuálně hledáme:

————-

Pokud byste u nás rádi pracovali, pošlete nám prosím svůj životopis, motivační dopis a vyplňte tento dotazník. Pokud budete vybráni, pozveme Vás k nám na návštěvu, abyste si zkusili, jak to u nás opravdu chodí. Také prosím počítejte s úkolem, který pro Vás připravíme. Následně rozhodeme na sněmu (můžete se zúčastnit, budete-li chtít) a budeme Vás informovat.

Těšíme se na Vás! :-)

adminZájemci o pracovní pozice